معرفی کیف پول کاردانو Daedalus

Daedalus پروتکل کاردانو را بصورت کامل اجرا نموده و به طور مستقیم در شبکه شرکت می کند. از ویژگی های این کیف پول کاردانو میتوان به امنیت بالا و متن باز بودن آن اشاره نمود. شما می توانید پس از نصب Daedalus بر روی سیستم خود، تاریخچه معاملات را مشاهده نموده و شروع به تعامل با اکوسیستم کاردانو و ذخیره سازی ADA نمایید.

Daedalus تضمین می کند که کلیدهای خصوصی تحت کنترل کاربر هستند و هرگز جایی خارج از سیستم کاربران ذخیره نمی شوند. همچنین Daedalus یک کیف پول (HD (Hierarchical Deterministic محسوب می شود؛ بدین معنی که دارایی های دیجیتال شما با یک عبارت عبور 12 کلمه ای قابل دسترسی و بازیابی هستند.

Daedalus در حال حاضر تنها از توکن های ADA پشتیبانی می کند، اما پشتیبانی از (Bitcoin (BTC و (Ethereum (ETH در برنامه های آتی این کیف پول کاردانو قرار دارد. تیم توسعه دهنده کیف پول Daedalus ادعا می کند که نسخه های آینده به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می دهد تا قابلیت هایی مانند تنظیم پرداخت های تکراری یا مبادله ارزهای رمزپایه را به آن اضافه نمایند. طبق گفته توسعه دهندگان این کیف پول، برنامه هایی در آینده برای پشتیبانی از سیستم عامل های اندروید و iOS نیز وجود دارد.

سایر ویژگی های کیف پول کاردانو Daedalus عبارتند از:

  1. کلید خصوصی رمزگذاری شده و قرار دادن رمز عبور که همراه با یکدیگر در برابر تهدیدات امنیتی نرم افزارهای مخرب از دارایی های دیجیتالی شما محافظت می کنند.
  2. کیف پول را می توان به گواهی نامه های کاغذی تبدیل کرد که حداکثر میزان امنیت را با ذخیره سازی سرد فراهم می کند.
  3. نظارت بر سطح اطمینان معاملات قابل تنظیم است و به کاربران اجازه می دهد تا اطمینان حاصل نمایند که معاملات برگشت ناپذیر هستند.
2 Likes