­čç╣­čçĚ Cardano T├╝rkiye

Merhaba Cardanoseverler, Cardano T├╝rkiye olarak yeni bir yolculu─ča ├ž─▒k─▒yoruz. CardanoÔÇÖyu T├╝rk toplulu─ču ile bulu┼čturmak, yabanc─▒ dillerdeki kaynaklar─▒ T├╝rk├žeÔÇÖye ├ževirerek toplulu─ča sunmak gibi hedeflerimiz var.

Cardano T├╝rkiye olarak, T├╝rkiyeÔÇÖdeki marka bilinirli─čini artt─▒rma ve toplulu─ča eri┼čme vizyonumuz kapsam─▒nda, Cardano hakk─▒ndaki geli┼čmeleri ve yenilikleri topluluk ile payla┼čman─▒n yan─▒ s─▒ra e─čitici metinsel, g├Ârsel ve video i├žerikler sunmay─▒ planl─▒yoruz.

Cardano T├╝rkiyeÔÇÖyi takibe alabilirsiniz;

CardanoTUR Twitter

CardanoTUR Telegram

CardanoTUR YouTube

Bu yolculukta eme─či ge├žen g├Ân├╝ll├╝lerimize, ba┼čta Uluda─č ├ťniversitesi Blockchain Kul├╝b├╝ UluBlock olmak ├╝zere ├že┼čitli ├╝niversitelerden aram─▒za kat─▒lan ilgili ├Â─črencilere ├žok te┼čekk├╝r ederiz. Yeni arkada┼člar─▒ da aram─▒zda g├Ârmekten b├╝y├╝k mutluluk duyar─▒z.

Bu g├Ânderinin alt─▒nda kendinizi tan─▒tabilirsiniz, ┼čimdiden hepiniz ho┼č geldiniz! :blush:

4 Likes

Ben Uluda─čÔÇÖdan S├╝leyman. Elimizden gelenin en iyisini yapaca─č─▒m─▒za kimsenin ┼č├╝phesi olmas─▒n :star_struck: Beklemede kal─▒n :smiley:

1 Like

Tebrikler!:tada:

Cardano el├žileri ve hevesli destek├žileri sayesinde CardanoÔÇÖnun d├╝nyan─▒n her k├Â┼česine ula┼čt─▒─č─▒n─▒ g├Ârmek harika :heart:. Bu harika fikri ileriye ta┼č─▒yan herkese ba┼čar─▒lar diliyorum :muscle::clap:.

Sayg─▒lar─▒mla!

Selamlar, Cardano T├╝rkiyeÔÇÖnin kuruldu─čunu g├Ârmek ├žok heyecan verici :star_struck:

Merhabalar Cardano T├╝rkiye!

├ľn├╝m├╝zdeki d├Ânemlerdeki geli┼čmeleri heyecanla bekliyorum :grin: