🇨🇿 Partnerství mezi Emurgo a GSR posílí Cardano

V rychle se vyvíjejícím světě technologie blockchain jsou strategická partnerství klíčem k podpoře růstu a inovací. Jedno takové významné partnerství nedávno vzniklo mezi Emurgem a GSR. Tato spolupráce, oznámená 7. května 2024, má přinést novou éru expanze pro ekosystém Cardano.

Aktivní Emurgo

Není to tak dávno, co jsme psali o partnerství Emurga s Huawei. Toto partnerství má za cíl posílit síť Cardano rozšířením podpory pro uzel Cardano na platformě Huawei Cloud. Očekává se, že toto partnerství podpoří růst a urychlí přijetí Web3 v oblastech Asie, Tichomoří a Afriky.

Je povzbudivé vidět rostoucí dynamiku v týmu Emurgo. Emurgo odhalil novou strategickou alianci, nyní s GSR.

Kdo je GSR a jak významným partnerem je?

GSR je globálním lídrem v obchodování s digitálními aktivy a tvorbě trhu. Byla založena v roce 2013 a má více než deset let zkušeností s kryptotrhy. GSR slouží jako důvěryhodný poskytovatel likvidity a aktivní, vícestupňový investor. Poskytuje okamžitou a nelineární likviditu v digitálních aktivech pro emitenty tokenů, institucionální investory, těžaře a přední burzy kryptoměn. GSR je hluboce zakořeněna v každém hlavním sektoru kryptoměnového ekosystému.

GSR zaměstnává více než 300 lidí po celém světě. Jeho zkušený vedoucí tým se skládá z finančních a technologických manažerů mimo jiné z Goldman Sachs, Two Sigma a Citadel.

GSR obdržela od Monetary Authority of Singapore (MAS) licenci Major Payment Institution (MPI). To ukazuje, že je uznávána a regulována finančními úřady.

GSR podporuje různé blockchainy a je zapojen do mnoha aplikací DeFi. Společnost je známá tím, že podporuje hlavní blockchainy, jako je Bitcoin a Ethereum.

Pokud jde o aplikace DeFi, GSR je poskytovatelem likvidity v ekosystému DeFi. Přispívají aktivy do fondů likvidity, podporují obchodní aktivity na decentralizovaných burzách (DEX) a na platformách půjček.

Spojení mezi Emurgem a GSR znamená integraci ekosystému Cardano do sféry zájmu GSR. Tento vývoj přináší pro Cardano řadu pozitivních důsledků.

Jaký prospěch bude mít Cardano z partnerství?

Společnost Emurgo má hrát klíčovou roli při propojování GSR a jejích komplexních služeb s ekosystémem Cardano. Tato spolupráce bude mít několik klíčových dopadů.

Emurgo a GSR budou spolupracovat na poskytování likvidity. To bude zahrnovat činnosti vytvářející trh, které přispějí k celkové stabilitě a růstu trhu Cardano.

Partnerství bude aktivně vyhledávat a identifikovat slibné investiční příležitosti v rámci projektů Cardano. To těmto projektům poskytne nejen finanční podporu, ale také pomůže v jejich růstu a rozvoji.

Emurgo a GSR budou společně podporovat iniciativy zaměřené na vzdělávání uživatelů o Cardano. To pomůže při šíření povědomí a porozumění blockchainu Cardano, jeho funkcím a výhodám.

Toto partnerství má v podstatě přinést významný pokrok v ekosystému Cardano, což přispěje k jeho růstu a úspěchu v odvětví blockchainu.

Závěr

Skutečně může nějakou dobu trvat, než se plody tohoto partnerství mezi Emurgem a GSR zhmotní. Ekosystém DeFi Cardano nutně potřebuje zvýšenou likviditu a tato aliance by mohla významně přispět k naplnění této potřeby. Snahy o zviditelnění Cardana a vzdělávání veřejnosti jsou pro přijetí projektu klíčové a partneři jako GSR jsou nepochybně cennými spojenci v tomto úsilí.

Je odvážné, ale ne neopodstatněné tvrdit, že partnerství Emurgo-GSR má větší váhu než partnerství s Huawei. I když každé partnerství přináší svou vlastní hodnotu, toto přímo řeší naléhavé problémy v rámci ekosystému Cardano.

Opakujeme pocit spokojenosti s Emurgovou zvýšenou aktivitou a sdílíme naději, že tato dynamika přesahuje pouhá oznámení. Netrpělivě očekáváme, že budeme svědky hmatatelných výsledků, které toto partnerství slibuje přinést.

Článek připravili Cardanians s podporou od Cexplorer.

Přečtěte si celý článek: https://cexplorer.io/article/the-partnership-between-emurgo-and-gsr-will-empower-cardano