🇨🇿 Charles Hoskinson UPDATE 27.1.2020

CZ překlad, hlavní body

Charles Hoskinson UPDATE 27.1.2020

Charles se nám vrátil z Davosu, kde se mu líbilo a hodně toho stihl. Lze říci, že tentokrát to bylo hodně obecné, hlavně takové ty výmluvy, že v prosinci a v lednu se toho moc nového nestihne, že všichni jsou na dovolené s rodinou a že se vrací do práce až minulý týden a že děkuje za trpělivost a že to teď bude lepší. No, slibem neurazíš….

Pochlubil se taky polštáři v kanclu, že prý tam občas spí jako když Elon Musk řešil Model 3

 1. Budou agregované statistiky ITN a bude je publikovat. Asi týdně.

 2. Na Haskelu to bude podstatně lepší, jelikož ten je založen na formálních metodách

 3. ÚčelI ITN je pochopit obchodní zkušenosti uživatelů při stakingu ITN nebyl a není komerční produkt. Dostali jsme úplnou tsunami požadavků a feedbacku, což je super

 4. V únoru se naplánuje, jak převést Rust ITN na Haskel ITN.

 5. Každé 2 týdny Haskel release

 6. Letos jedeme dle plánu

 7. PWC (Price Waterhouse Coopers) v únoru povede workshopy dohromady s IOHK, CF, Emurgo na přípravu a definování komerční strategie. A to je podle mě fakt dobré, jelikož PWC má za klienty mnohé Fortune 500 firmy a s tímto má hodně zkušeností, a to i s kryptem.

 8. Vadí mu, že na Wikipedii není u Proof of Stake zmíněno OB jako první protokol co to vyřešil, 55 akademických referátů……

 9. Trochu o sjednocení infrastruktury pro burzy, nic special

 10. PM už konečně budou měsíčně referovat komunitě ve videích a AMAs, co nového, jak to dělám já.

 11. Zlepšíme se v odhadu termínů. Najali jsme si na to firmu, abychom se v těch odhadech zlepšili a do konce února budou naše odhady podstatně přesnější.

 12. A chci v únoru ohlásit datum Shelley WOW !

 13. Budeme pokračovat v ITN a hlavním cílem je stabilita. 4-6 týdnů program od začátku ledna (jak se vrátili do práce, takže spíš od půlky ledna) a jsme skoro v polovině. A ve středu bude JG 0.8.8. a co týden další update dokud síť nebude stabilní.

 14. Další výmluva na nový rok v Číně a část vývojového týmu mimo…

 15. 2 updaty v únoru 1. OBFT HF bude v únoru Haskel a bude ohlášen termín brzy a 2. věc bude Byron reboot (?) a tohle vše je absolutní základ pro další vývoj Cardana. Už se to 3x přepisovalo, teď je to založené na formálních metodách A pak se časem z Byromu forkne Shelley. Shelley i Goguen budou letos v pohodě.

 16. Zopakoval, že je 5x rychlejší jak ETH a to bez optimalizace

 17. Hydra se začne dělat ještě před dokončení Goguena

17.Decentralized software update výzkum spolu s Harvardem a IBM Research a lidmi z EU pro budoucí CIP (Cardano improvement proposals)

 1. O podpoře voleb obecně, mimo jiné jak v USA prezidenta volí méně jak ½ voličů a že by v tom mohlo Cardano pomoci

 2. A pozor, jen tak mimochodem na konci zmínil, že letos byl pozván a jede na Satoshi Roundtable. (SR) Tohle je pro mě ZPRAVA ROKU 2020 pro CARDANO . SR je totiž něco jako Bilderberg pro krypto. SR = 225 světových osobností z krypta. Privátní společnost, výhradně na osobní pozvání. Prioritou ročních setkání je naprosté soukromí a bezpečnost. No press. No media. No pitches. All discussions are off the record. Charles nám vstupuje do síně slávy….

 3. Letos bude agresivní Meetup strategie.