🇨🇿 Charles Update 28.4.2019

CZ překlad, hlavní body

Charles Update 28.4.2019

Charles se opět objevil, tentokráte s krátkým update, kde toho sice moc nového neřekl, zato pěkně zopakoval některé podstatné skutečnosti roadmapy Shelley (9:10 a dále) s tím, že všechny pozval na 30.4. na PM Update měsíční video, kde už bude pár termínů ohlášeno. Omluvte nižší kvalitu videa, prostě tak to je na YT nahrané. Audio je ale OK.

Takže pojďme stručně na to:

  1. Před chvílí skončil velmi dobrý meeting s Mc Cann a prvním velkým výsledkem bude zcela nová stránka cardano.org. Zcela nová a fakt dobrá (Charles nadšeně). Pak budou následovat další kroky (jako reddit) celého rebrandingu. Cardano.org bude spuštěna spolu s Shelley. Více na virtuální konferenci.

  2. Dokumentace, 176 stránek zatím pro benchmarking framework, makáme krutě, aby to k Shelley bylo, máme vysoké požadavky na kvalitu. Odkaz bude z Cardano.org.

  3. HelpDesk, bylo cca 100 ticketů, hlavně těch z Win 7 a starších…… které nejsou podporované (8.1 a novější). Celkově ale dobrý feedback. Když máte problém, PROSIM, pošlete log, ne trolit na reddit, to moc nepomůže. Ticket ano.

  4. ! Shelely (9:10 - 15:30) tweet od Duncana – už poskládal z částí svůj první Shelley node a vygeneroval bloky! Teď se to musí ještě doladit, aby se dalo uvolnit pro Family + Friends (nejužší skupina poolů).

Pak bude Shelley TN, hlavně pro (všechny) poolaře,

Poté už pro nás všechny Balance Check TN, Daedalus s novým UI + wallet backend + node spolu. Kombinace Byron/Shelley, tedy Byron balance + ITN odměny. Teď se taky připojí burzy. Je to takové Shelley Beta.

Pokud vše OK, dalším krokem bude nový Shelley Client, který bude Byron +Shelley kod, ale Shelly část bude aktivována až po provedení HardForku, což bude cca 4 týdny po uvedení tohoto Shelley Clienta. Bude dost času na download, v pohodě.

Po HF nastane Shelley Hybridní fáze, kdy se stakepooly budou registrovat, generovat bloky a jedem! (ještě jednou to znova zopakoval)

Datumy budou ohlašovány na Product Updates videích, já je nebudu oznamovat.

  1. Pozvánka na další Product Update 30.4… Asi něco bude oznámeno….

  2. V ITN jsme dostali více jak 250 návrhů na zlepšení, mnohé dobré.

  3. Virtuální summit, pozvánka, povídání, jak to bude super, velká oslava a jak a kam jdeme dále. Budete nadšeni