­č窭čç░ Nad├ícia Cardano v├şta vo svojom opera─Źnom t├şme ┼ávaj─Źiarku a Kana─Ćanku Josianne Seydoux

(nap├şsal Cardano Foundation Team) - preklad @Martin.M

Zdrav├şm, Cardano komunita,

Moje meno je Josianne Seydoux a som rada, ┼że som sa stala ─Źlenom Nad├ície Cardano v auguste 2020 ako mana┼żment podpory a riadenia udalost├ş v opera─Źnom t├şme. Posledn├Ż mesiac bol ve─żmi pozit├şvnym z├í┼żitkom pri spozn├ívan├ş t├şmu Nad├ície Cardano a na┼íej ┼íir┼íej komunity a bola som ve─żmi v─Ća─Źn├í za v┼íetku flexibilitu, ├║stretovos┼ą a za pr├şvetiv├║ n├íturu v organiz├ícii - obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że som sa pr├íve pres┼ąahovala z Mexico City do ┼ávaj─Źiarska po dvoch desa┼ąro─Źiach str├íven├Żch v zahrani─Ź├ş!

Stru─Źne povedan├ę, mojou misiou v Nad├ícii Cardano je zabezpe─Źi┼ą bezprobl├ęmov├Ż chod na┼íich kancel├íri├ş, na┼íich intern├Żch a extern├Żch udalost├ş a na┼íich oper├íci├ş. Budem podporova┼ą radu nad├ície, pr├ívne a finan─Źn├ę t├şmy pri administrat├şvnych ├║loh├ích, ktor├ę maj├║ u─żah─Źi┼ą ka┼żd├ęmu ┼żivot. Akon├íhle je pand├ęmia Covid-19 pod kontrolou a zhroma┼żdenia s├║ op├Ą┼ą s├║─Źas┼ąou v┼íetk├Żch na┼íich programov, te┼í├şm sa na usporiadanie mnoh├Żch r├┤znych podujat├ş pre komunitu Cardano - ako s├║ stretnutia, konferencie a hackat├│ny.

Taktie┼ż priv├ştam nov├Żch ─Źlenov n├í┼ího vlajkov├ęho programu ambas├ídorov a te┼í├şm sa na spozn├ívanie na┼íich ambas├ídorov z cel├ęho sveta.

Moje profesion├ílne z├ízemie je dos┼ą eklektick├ę, toto je m├┤j prv├Ż vp├íd do priestoru blockchainu. Predt├Żm som mala mo┼żnos┼ą spolupracova┼ą s medzin├írodn├Żmi finan─Źn├Żmi a pr├ívnymi firmami v Mexico City, na mieste, ktor├ę som po v├Ą─Ź┼íiu ─Źas┼ą dek├ídy naz├Żvala domovom. Aj ke─Ć som vyrastala vo ┼ávaj─Źiarsku a Kanade, od mali─Źka ma fascinovala ┼ípaniel─Źina a latinsko-americk├í kult├║ra.

Po ┼ít├║diu som str├ívila dva roky skuto─Źn├Żm spozn├ívan├şm regi├│nu, kult├║ry a jej obyvate─żov. Ke─Ć┼że som mnoho rokov ┼żila v rozvojov├Żch krajin├ích, som nad┼íen├í z mo┼żnosti blockchainu vytvori┼ą rovnej┼íiu a spravodlivej┼íiu spolo─Źnos┼ą v glob├ílnom meradle.

─Äal┼íou krajinou bl├şzkou m├┤jmu srdcu je Kanada. Tam som str├ívila format├şvne roky dokon─Źovan├şm strednej ┼íkoly a bakal├írskeho ┼ít├║dia na McGill University v Montr├ęali, Qu├ębecu. Moje cesty a ─Źas str├íven├Ż v r├┤znych krajin├ích a kult├║rach mi priniesli znalosti nemeck├ęho, anglick├ęho, ┼ípanielskeho a franc├║zskeho jazyka a d├║fam, ┼że tieto schopnosti dok├í┼żem vyu┼żi┼ą na interakciu s viacer├Żmi segmentmi na┼íej komunity.

Vo vo─żnom ─Źase ma m├┤┼żete n├íjs┼ą jazdi┼ą na motork├ích, na v├şkendovom v├Żlete v malom meste alebo vin├írskom regi├│ne, turistike v kr├ísnej ┼ívaj─Źiarskej pr├şrode, potulovan├ş sa po bl┼íom trhu, varen├ş alebo sn├şvan├ş o mojom ─Ćal┼íom ve─żkom placht├írskom dobrodru┼żstve. Mala som mo┼żnos┼ą plavi┼ą sa po z├ípadnom Karibiku, ako aj po ─Źastiach ju┼żn├ęho Pacifiku, a milujem rozsiahly oce├ín a vzdialen├ę miesta na zakotvenie, ktor├ę pozd─║┼ż cesty n├íjdete. Sp├Ą┼ą na suchu si tie┼ż u┼ż├şvam ve─Źery s priate─żmi, ┼żiv├║ hudbu a som fanatik na japonsk├ę jedlo!

Som nad┼íen├í, ┼że m├┤┼żem by┼ą s├║─Źas┼ąou t├şmu Nad├ície Cardano a nem├┤┼żem sa do─Źka┼ą, a┼ż sa popri v├ís v┼íetk├Żch budem u─Źi┼ą o blockchaine a Cardane. ─Äakujem, ┼że ste ma priv├ştali v ekosyst├ęme.

Josianne

Origin├ílny ─Źl├ínok: The Cardano Foundation welcomes Swiss-Canadian Josianne Seydoux to its Operations team