🇸🇰 Nadácia Cardano víta vo svojom operačnom tíme Švajčiarku a Kanaďanku Josianne Seydoux

(napísal Cardano Foundation Team) - preklad @Martin.M


Zdravím, Cardano komunita,

Moje meno je Josianne Seydoux a som rada, že som sa stala členom Nadácie Cardano v auguste 2020 ako manažment podpory a riadenia udalostí v operačnom tíme. Posledný mesiac bol veľmi pozitívnym zážitkom pri spoznávaní tímu Nadácie Cardano a našej širšej komunity a bola som veľmi vďačná za všetku flexibilitu, ústretovosť a za prívetivú náturu v organizácii - obzvlášť užitočné, pretože som sa práve presťahovala z Mexico City do Švajčiarska po dvoch desaťročiach strávených v zahraničí!

Stručne povedané, mojou misiou v Nadácii Cardano je zabezpečiť bezproblémový chod našich kancelárií, našich interných a externých udalostí a našich operácií. Budem podporovať radu nadácie, právne a finančné tímy pri administratívnych úlohách, ktoré majú uľahčiť každému život. Akonáhle je pandémia Covid-19 pod kontrolou a zhromaždenia sú opäť súčasťou všetkých našich programov, teším sa na usporiadanie mnohých rôznych podujatí pre komunitu Cardano - ako sú stretnutia, konferencie a hackatóny.

Taktiež privítam nových členov nášho vlajkového programu ambasádorov a teším sa na spoznávanie našich ambasádorov z celého sveta.

Moje profesionálne zázemie je dosť eklektické, toto je môj prvý vpád do priestoru blockchainu. Predtým som mala možnosť spolupracovať s medzinárodnými finančnými a právnymi firmami v Mexico City, na mieste, ktoré som po väčšiu časť dekády nazývala domovom. Aj keď som vyrastala vo Švajčiarsku a Kanade, od malička ma fascinovala španielčina a latinsko-americká kultúra.

Po štúdiu som strávila dva roky skutočným spoznávaním regiónu, kultúry a jej obyvateľov. Keďže som mnoho rokov žila v rozvojových krajinách, som nadšená z možnosti blockchainu vytvoriť rovnejšiu a spravodlivejšiu spoločnosť v globálnom meradle.

Ďalšou krajinou blízkou môjmu srdcu je Kanada. Tam som strávila formatívne roky dokončovaním strednej školy a bakalárskeho štúdia na McGill University v Montréali, Québecu. Moje cesty a čas strávený v rôznych krajinách a kultúrach mi priniesli znalosti nemeckého, anglického, španielskeho a francúzskeho jazyka a dúfam, že tieto schopnosti dokážem využiť na interakciu s viacerými segmentmi našej komunity.

Vo voľnom čase ma môžete nájsť jazdiť na motorkách, na víkendovom výlete v malom meste alebo vinárskom regióne, turistike v krásnej švajčiarskej prírode, potulovaní sa po blšom trhu, varení alebo snívaní o mojom ďalšom veľkom plachtárskom dobrodružstve. Mala som možnosť plaviť sa po západnom Karibiku, ako aj po častiach južného Pacifiku, a milujem rozsiahly oceán a vzdialené miesta na zakotvenie, ktoré pozdĺž cesty nájdete. Späť na suchu si tiež užívam večery s priateľmi, živú hudbu a som fanatik na japonské jedlo!

Som nadšená, že môžem byť súčasťou tímu Nadácie Cardano a nemôžem sa dočkať, až sa popri vás všetkých budem učiť o blockchaine a Cardane. Ďakujem, že ste ma privítali v ekosystéme.

Josianne

Originálny článok: The Cardano Foundation welcomes Swiss-Canadian Josianne Seydoux to its Operations team