🇨🇿 Surprise AMA 06/16/2020

CZ překlad a hlavní body

Charles AMA 16/17.6.

Charles neví, co by, a tak se opět objevil na YT s AMA na něco přes hoďku. Tentokrát to bylo dost o jiných věcech, než o Cardanu, ale i tak pár zajímavostí bylo. A právě na ně se soustředím a na ostatní části zájemce odkáži na originál.

Nejprve poděkoval za úžasný dárek. Kovbojskou sponu na pásek s logem Cardana, že si ji vezme na rodeo. Byl viditelně nadšen. Kovbojové si spony nekupují, ale dědí nebo dostávají. Takže se moc hodí.

Update – Propojili jsme wallet backend s Shelley nodem v termínu a příští týden připojíme Daedalus a bude připraven Balance Check, takže stále platí MainNet 30.6. nebo 7.7.

Snad to vyjde už 30. 6. Bylo to 5 dlouhých let těžké práce. Vrchol mého dosavadního života. Nejen osobní vítězství, ale oslava s celou komunitou, to je ono!

A co s ITN? Funguje tak dobře, že by bylo škoda to zahodit. Mám pár nápadů, co s tím, třeba by to mohla Binance zalistovat…. A měli bychom experimentální blockchain.

1. skončí odměny v ITN, ale když udržíte ITN při životě, asi s tím něco uděláme

A co Legends of W. Ano, mám komplet práva k intelektuálnímu vlastnictví, studuji knihy o vývoji her, třeba nějaký tým z Afriky - Rwanda nebo Mongolska se naučí dělat hry a pojedeme.

Krutě makáme na Goguenovi a hodně toho o tom řeknu na virtuálním Summitu, navštivte, je to zdarma!

Oblíbená písnička z alba Wish you were here? Wish you were here.

Oblíbený skladatel – Chopin, zdaleka nejlepší

Neobáváš se SECu nebo jiných vládních agentur? Ne, opravdu.

O Benu Lawsky (XRP). Pár komentářů na tento dotaz. Nemá ho příliš v úctě.

Cardano stable coin ? Díváme se na to důkladně, abychom byli připraveni, pokud bychom se rozhodli.

Trochu o Billu Gatesovi, oceňuje jeho charitativní činnost.

Jeff Bezos nebo Elon Musk? Elon Musk!

Vypadáš mladě… Jasně, když si oholím vousy, tak jsem mínus 10 let. Je mně 32.

O té čtvrti v Seattlu, co zabrali demonstranti a pár souvisejících myšlenek o politice.

Prisom? Na Summitu….

Spolupráce s LTC? Zatím nic nemáme, ale Charlie je dobrý.

Bude Cardano někdy na Nasdaqu? Ne, jelikož to není security.

Tak co, spoluzakladateli ETH – kdy bude ETH 2.0 ? Smích

Bude něco jako Certified Cardano Professional? CF o tom přemýšlí, bude to.

A co Chainlink? No, možná bychom s nimi mohli pozávodit? Co vy na to, napíšeme něco takovýho našeho a lepšího? Dejte vědět.

O Turingovi, vyčíslitelnosti,….

O ADA Card a jak to minulé vedení CF pokazilo.

O pomnících a US army základnách pojmenovaných po konfederačních generálech, pár dobrých úvah.

Hraješ šachy? Ano

Nejhorší krypto? B SV, zdaleka

McCann? Prvním výsledkem bude cardano.org, bude se vám líbit.

Co je špatného na objektovém programování? Pár zajímavých úvah

Python? Jo, je fakt dobrý, doporučuji, obzvláště pro neprogramátory.

Názor na právníky? – pár docela dobrých myšlenek nakonec.

[https://www.youtube.com/watch?v=hGtijUxl0q4]